Отлична медовина, произведена по класическа технология в казан без колона от дестилерия Златна Долина, почти изцяло от собствени насаждения. За нейното производство като база е използвана ябълкова ракия, която е комбинирана с подбран домашен мед от района на производството. Като вкусови характеристики, както и като производствен процес, тази ракия се доближава изключително много до автентичната добре позната домашна медовина. В същото време зад производството й стоят много дълги семейни традиции. Произведена е с върховно майсторство, предавано от поколение на поколение. Характерно за тази ракия е, че ферментацията на плодовете протича в дъбови бъчви. Ракията се отличава с перфектен баланс между вкуса и аромата на ябълка и мед. Много добра в комбинация с кафе, както и с различни десерти. Отлична дамска напитка, с която кавалерите биха имали с кого да си кажат наздраве с по една ракия.
Допълнителна информация
Тегло
2 kg
Марка
Златна Долина
Производител
Златна Долина
Период на отлежаване
1 година
Вид
Медовина
Произход
Сърбия
Алкохолно съдържание: %
25%
Размер на бутилката
0,7 литра
Отзиви
5 out of 5
Петър – :
Купих я за жена ми да си кажем наздраве с по ракия. Много й хареса 🙂 На мен също. Много приятна, лека и вкусна..
5 out of 5
Лили – :
Много вкусна. Препоръчвам.
5 out of 5
Милена – :
Чудесна е. Сладка, вкусна, много приятна.
5 out of 5
Криси – :
Определено ми хареса много, а и цената е супер. Заслужава си. Всяка вечер си пийвам по една..
5 out of 5
Кики – :
Прочетх описанието и си помислих, че вечно нещо ми липсва с кафето в събота и пробвах. Наистина е чудесна комбинация. Опитайте.
4 out of 5
Дени – :
Толкова вкъсна ракия не бях пила, сладка, митише на истински мед. Като прочетох описанието не вярвах, че се прави с домашен мед, но само като отворих бутилката се убедих в това.чудесна е
5 out of 5
Ками – :
Чудесна, сладка и вкусна. Много се изненадах, но ми хареса. 😉
Петър – :
Купих я за жена ми да си кажем наздраве с по ракия. Много й хареса 🙂 На мен също. Много приятна, лека и вкусна..
Лили – :
Много вкусна. Препоръчвам.
Милена – :
Чудесна е. Сладка, вкусна, много приятна.
Криси – :
Определено ми хареса много, а и цената е супер. Заслужава си. Всяка вечер си пийвам по една..
Кики – :
Прочетх описанието и си помислих, че вечно нещо ми липсва с кафето в събота и пробвах. Наистина е чудесна комбинация. Опитайте.
Дени – :
Толкова вкъсна ракия не бях пила, сладка, митише на истински мед. Като прочетох описанието не вярвах, че се прави с домашен мед, но само като отворих бутилката се убедих в това.чудесна е
Ками – :
Чудесна, сладка и вкусна. Много се изненадах, но ми хареса. 😉